האתר בבניה...

הרב יחזקאל קיין - מוהל מוסמך ומנוסה

נסיון ואחריות

נסיון ואחריות

הצלחה של ברית, מורכבת מהרבה מאוד פרמטרים. ישנם שינויים רבים ועדינים בין תינוק לתינוק, ונדרשת הכרה והתמצאות בכל המצבים. 🔹 בכדי להגיע לתוצאה מקסימלית, כפי שנדרש בנושא כה מיוחד ורגיש, חובה להיות בעל ניסיון עשיר ביותר. 🔹 יחד עם הניסיון העשיר נדרשת גם כן אחריות ואוזן קשובה להורים, כדי לתת מענה מקצועי לכל מצב אפשרי. 🔹 רק אצל הרב קיין תמצאו שילוב נדיר זה של וותק רב שנים יחד עם מסירות ואחריות שאין לה אח ורע

ליווי ומעקב

ליווי ומעקב

ברית זה לא רק אירוע רב רושם, גם לא רק טקס האורך כרבע שעה... ברית זו מצווה יקרה שתחילתה ביום השמיני לחיי התינוק, ואשר נשארת עמו עד 120 🔹 גם תפקידו של המוהל אינו מצטמצם לזמן כזה או אחר. המוהל הנפלא הרב יחזקאל קיין, מלווה את ההורים ומדריך אותם במסירות גם לפני וגם אחרי הברית ככל שנדרש.

טיפול עדין ורגיש

טיפול עדין ורגיש

התינוק החמוד, קטנטן ועדין, נשמה'לע... 🤍 מתאים שהוא יטופל בידיים העדינות והרגישות של הרב יחזקאל קיין 🤍 ידיים מנוסות וזריזות, אך יחד עם זאת - כל ברית, כאילו היא הברית היחידה, עם כל הלב והנשמה, עם הרבה רגש, עם עדינות ורוך...

מי אני?

המוהל הרב יחזקאל קיין – מטפל בתינוקות באהבה כבר למעלה משלושים שנה.

במשך השנים עברו תחת ידיו האמונות כבר למעלה מ 18,000 תינוקות בלי עין הרע.

הניסיון של הרב קיין כמו גם המיומנות והמומחיות שהוא רכש עם השנים, הפכו מהר מאוד לשם דבר בעולם המילה, עד שמאות פונים אליו לקבלת הדרכה ויעוץ, בפרט בנושאים הקשורים בבריתות מורכבות.

הוא מהבודדים שזכו לקבל את התואר "מומחה" מהוועדה הבין-משרדית של הרבנות הראשית ומשרד הבריאות.

הרב קיין נכנס לתחום בהיותו אברך צעיר לימים בהוראת רבו הגדול בעל ה"פני מנחם מגור".

עם השנים הוא הפך להיות פופולרי ביותר בכל העדות והמגזרים בציבור, כשהוא גם מתמחה בניהול הטקס לפי המנהגים השונים המקובלים בכל מקום. 

כהיום הוא מפורסם גם בזכות מאות מוהלים שמגיעים אליו מכל רחבי העולם ללמוד אצלו את אומנות המילה.

המיוחד שבו, שגם אחרי שהוא הפך להיות ענק בתחום, עדיין בכל ברית מקבלים אצלו יחס חם ושרות מסור באופן יוצא מן הכלל.

הברית מתבצעת על ידו במהירות ובמינימום כאב, והתינוק תמיד נראה רגוע ומרוצה, נינוח ושליו בידיו הבטוחות של אומן המילה העולמי הרב יחזקאל קיין.

תלמידים בכל העולם

שוויץ

אנגליה

צ'ילה

פרו

תאילנד

צרפת

דרום אמריקה

רוסיה

אוקראינה

ישראל

מיצר ג'יברלטר

מקצוענות עם תעודות!

0
שנות נסיון
0
תינוקות מהולים
0
תלמידים
% 0
שביעות רצון!